Категории

Функционална супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски индиски тегавец во прав 100 г
Состав: 100% органски индиски тегавец во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреб..
263 MKD
без ДДВ: 223 MKD
Црна мака во прав органска 100 г
Состав: 100% органска црна мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на суровина..
567 MKD
без ДДВ: 540 MKD
Црвена мака во прав органска 100 г
 Состав: 100% Органска црвена мака во прав, сурова. Латинско име: Lepidium meyenii. Потекло на ..
567 MKD
без ДДВ: 540 MKD
Корен од мака во прав 100 гр
Состав:100% органска сурова мака во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира:Аронија здра..
289 MKD
без ДДВ: 275 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS