Категории

Супер зелена храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска аронија во прав 150 г
Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: А..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Органски брами во прав 100 г
Состав: 100 % oргански брами во прав. Земја н апотекло: Индија. Увезува и дистрибуира: Аронија здрав..
211 MKD
без ДДВ: 179 MKD
Органска келп алга во прав 100 г
Состав: 100 % oрганска келп алга во прав. Земјанапотекло:Канада. Увезува и дистрибуира:Аронијаздрава..
289 MKD
без ДДВ: 275 MKD
Моринга во прав органска 100 г
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
212 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Органска јачменова трева во прав
Состав: 100% органска jaчменова трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Арониј..
378 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Органска спирулина во таблети
Состав: 100% органска спирулина во таблети. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакувa: Аронија з..
338 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Спирулина во прав органска 100 гр
Состав: 100% органска спирулина во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
252 MKD
без ДДВ: 240 MKD
Стевиа во прав нерафинирана 125 гр.
Состав: 100% органска зелена стевиа во прав, добиена со сушење и мелење на листот на растението стев..
270 MKD
без ДДВ: 257 MKD
Пченична трева 120 гр
Состав: 100% органска пченична трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија..
250 MKD
без ДДВ: 238 MKD
Хлорела во прав 100 гр
Состав: 100% органска сурова хлорела во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира:Аронија ..
449 MKD
без ДДВ: 428 MKD
Гравиола во прав 100 гр
Состав: 100% сушен лист од гравиола во прав. Потекло на суровината. Перу. Употреба: Една кафена лажи..
440 MKD
без ДДВ: 419 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS