Супер овошје

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јаболко во прав (60гр.)
Состав: 100% јаболко во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрав..
348 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Банана во прав (60гр.)
Состав: 100% банана во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
306 MKD
без ДДВ: 291 MKD
Малина во прав (60гр.)
Состав: 100% малина во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
380 MKD
без ДДВ: 362 MKD
Јагода во прав (60гр.)
Состав: 100% јагода во прав.   Земја на потекло: Србија. Увезува и пакува: Аронија здрава..
517 MKD
без ДДВ: 492 MKD
Органско суво грозје (200гр.)
Состав: 100% органско суво грозје. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се употребува како суво овош..
131 MKD
без ДДВ: 124 MKD
Органска шипка во прав (50гр.)
Состав: 100% органска шипка во прав. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
113 MKD
без ДДВ: 107 MKD
Органска гуарана во прав (50гр.)
Состав: 100% органско семе од гуарана во прав. Потекло на суровината: Бразил. Увезува и пакува: Арон..
439 MKD
без ДДВ: 418 MKD
Органска брусница (100гр.)
Состав: органска брусница, органски јаболков сок, 1% органско сончогледово масло. Земја на потекло: ..
230 MKD
без ДДВ: 219 MKD
Органско какао во зрна (100гр.)
Состав: 100% органски сирови какао зрна. Земја на потекло: Перу. Употреба: 10 – 20г сирови какао зрн..
179 MKD
без ДДВ: 152 MKD
Мешавина од бобинки (100 гр.)
Состав: 100% рамномерен микс од сушени бобинки – аронија, брусница, гоџи. Земја на потекло на сурови..
126 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Органски гоџи бобинки (100гр.)
Состав: 100% органски гоџи бобинки сушени. Земја на потекло: Кина. Употреба: Се употребува како суво..
347 MKD
без ДДВ: 330 MKD
Органско какао во прав (100гр.)
Состав: 100% органско какао во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира :Аронија здрава х..
189 MKD
без ДДВ: 160 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS