Категории

Останата супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски кокосов  чипс суров 70 г
Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Органски кокосов чипс печен 70 г
Состав: Органски кокосов чипс печен. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
126 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Органски цејлонски цимет во прав 50 г
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
98 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Органски цејлонски цимет стапче 50 г
Состав: 100% органски цејлонски цимет стапчиња. Потекло на суровината: Шри Ланка. Начин на употреб..
332 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Сурутка во прав  со 35% протеини
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
95 MKD
без ДДВ: 90 MKD
Органско чиа семе 100 гр
Состав: 100% oрганско чиа семе. Земја на потекло: Јужна Америка. Увезува и дистрибуира: Аронија здра..
96 MKD
без ДДВ: 92 MKD
Органски кокосов напиток
Состав: Органски мелен кокос, вода, згуснувач: гуар гума. Потекло на суровината:  Шри Ланка. Ув..
277 MKD
без ДДВ: 235 MKD
Органски кокосов крем
Состав: 100% органски кокос. Органскиот кокосов крем е добиен со мелење на белиот мезрест дел на кок..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Сурутка во прав 80% протеини 200 г
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
370 MKD
без ДДВ: 352 MKD
Јодирана розева хималајска сол 500 гр.
Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суров..
138 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Рогач во прав органски 100 гр
Состав: 100% органски рогач во прав. Земја на потекло: Италија. Увезува и дистрибуира:Аронија здрава..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Зелено кафе цело зрно органско 200 гр
Состав: Зелено кафе органско без кофеин, цело зрно. Потекло: Перу. Увезува и дистрибутира: Аронија з..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
Зелено кафе без кофеин мелено органско 200 гр
Состав: Зелено кафе органско без кофеин, мелено. Потекло: Перу. Увезува и дистрибутира: Аронија здра..
248 MKD
без ДДВ: 210 MKD
Протеински микс со вкус на какао 200 г
Состав: Сурутка во прав (млеко), декстроза, какао во прав (6%), цимет, ванила. Алерген инфо: Содржи ..
132 MKD
без ДДВ: 126 MKD
Цикорија 100 гр
Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена з..
72 MKD
без ДДВ: 69 MKD
Кокос органски 100 гр
Состав: 100% сув кокос во струготини. Земја на потекло на суровината: Шри Ланка. Употреба: Се употре..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS