Категории

Барсови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Космо овесна плочка сo куркума, лимон и лешник 50 г
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран ориз, јачменов слад, сув..
25 MKD
без ДДВ: 24 MKD
Космо овесна плочка сo аронија, шипка и виолетова пченка 50 г
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран јачмен, јачменов слад, с..
28 MKD
без ДДВ: 27 MKD
Космо овесна плочка сo спирулина, гуарана и зелено кафе 50 г
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандирано просо, јачменов слад, с..
28 MKD
без ДДВ: 27 MKD
Космо овесна плочка сo кокос, кафе и бело чоколадо 50 г
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран ориз,  јачменов сла..
25 MKD
без ДДВ: 24 MKD
Космос овесна плочка сo јагода, брусница и црвена мака  50 г
Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандирана хељда, јачменов слад, с..
28 MKD
без ДДВ: 27 MKD
БВТ овесна плочка со тропско овошје 25 г
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, кандирано мешано тропско овошје со променлив..
10 MKD
без ДДВ: 10 MKD
БВТ овесна плочка со чиа и портокал 25 г
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, јачменов слад, суво грозје, кикирики, пченич..
10 MKD
без ДДВ: 10 MKD
БВТ овесна плочка со чоколадо 25 г
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, чоколадни капки (шеќер, хидрогенизирана раст..
10 MKD
без ДДВ: 10 MKD
Мусли бар со брусница 50гр
Состав: Малтекс, оризови пуканки, овесни снегулки, сусам, пченични снегулки, суво грозје, лешник, ко..
30 MKD
без ДДВ: 29 MKD
Мусли бар со чоколадо 50гр
Состав: Малтекс, оризови пуканки, овесни снегулки (овес), сусам, пченични снегулки, суво грозје, леш..
30 MKD
без ДДВ: 29 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS