Категории
Сет производи за патување

Сет производи за патување

1.000 MKD
Шифра на производ: 0001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет на производи:

 • Инт. колачи со мед 150 г
 • Инт. колачи со гоџи бери и портокал 150 г
 • Безглутенски колачи со кокос и ориз 100 гр
 • Инт.сендвич колачи со хељда и лешник 150 гр.
 • Инт.сендвич колачи со куркума и кокос 150 гр.
 • Мусли барс со супер овошје 25г х 2
 • Мусли барс со портокал и чоколада 30г х 2
 • Инт. крекери со чиа 100 г 
 • Инт. стапчиња со сусам 100 г
 • Инт. ржани крекери 100 г
 • Инт. стапчиња со црно семе и кикирики 100 г
 • Aронија сок без шеќер органски 250 мл х 2
 • Енерчиа-сок од аронија со чиа органски 200 мл х 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

 • 043235959
 • 078211557 077893750
 • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS