Категории
Сет производи за здрав и вкусен појадок

Сет производи за здрав и вкусен појадок

985 MKD
без ДДВ: 985 MKD
Шифра на производ: 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет на производи:

 • Органски крцкави мусли со аронија и лешник 300г
 • Органски тостирани базис мусли 2go со 4 семиња 90г х 2
 • Органски тостирани мусли 2go со овошје (гоџи, ѓумбир, грозје) 90 г х 2
 • Мусли барс со портокал и чоколада 30 г х 3
 • Мусли бар со рогач и какао 25 г  х 3
 • Крем од бадем 200 гр  конвенционален
 • Корнфлекс 250 гр. 
 • Чиа семе конвенционално 100 гр
 • Ленено семе  100гр  конвенционално
 • Интег. сусам 100 гр  конвенционално
 • Семе сончоглед лупено100 гр
 • Verry berry-мешавина од бобинки 100 гр

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

 • 043235959
 • 078211557 077893750
 • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS