Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Органски крцкави мусли  со рогач, костен и бурбон ванила Збогатени со органски оризов протеин
Состав: Овесни снегулки (овес), кокос, лен семе, сончоглед, сусам, нерафинирано кокосово масло, јачм..
140 MKD156 MKD
без ДДВ: 133 MKD
-10%
Органски крцкави мусли со аронија и лешник - збогатени со органски оризов протеин
Состав: Овесни снегулки (овес), жолт шеќер, јачменов слад (јачмен), ладно цедено сончогледово масло,..
162 MKD181 MKD
без ДДВ: 154 MKD
-10%
Органски тостирани базис мусли со 4 семиња 300гр
Состав: овесни снегулки (овес), пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки..
102 MKD113 MKD
без ДДВ: 97 MKD
-11%
Органски тостирани мусли со бадем и индиски орев – содржат 3 вида житарки
Состав: пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки (јачмен), овесни трици ..
143 MKD160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
-11%
Органски тостирани мусли со овошје( гоџи,ѓумбир, грозје) 300 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), оризови снегулки, јачменови снегулки (јачмен), овесни трици (овес), ..
124 MKD139 MKD
без ДДВ: 118 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS