Категории
Органски агаве сируп 200 мл

Органски агаве сируп 200 мл

227 MKD
без ДДВ: 216 MKD
Шифра на производ: 24963
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% органски агаве сируп, не содржи ГМО. Земја на потекло: Мексико. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Скопје, тел. 043 235 959. Начин на употреба: Се користи како замена за шеќер или мед, се дозира по вкус. Да се чува на собна температува. Нутритивна вредност на 100гр производ: енергија 286kcal, протеини 0гр, јагленихидрати 76гр, масти 0гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS