Аронија здрава храна доо Скопје

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тиквени семки 100 гр
Состав: 100% лупени тиквени семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Зе..
57 MKD
без ДДВ: 54 MKD
Фетучини интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Цикорија 100 гр
Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена з..
72 MKD
без ДДВ: 69 MKD
Црвена леќа 0,5 кг
Состав: 100% црвена леќа.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен.Земја на пот..
132 MKD
без ДДВ: 126 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS