Аронија здрава храна доо Скопје

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски џем од аронија 200 гр
Состав: аронија*, кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач:  ксантан. *органско земјоделство. Пот..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Органски кечап 280 г
Состав: органски домати, органски кафеав шеќер, хималајска сол, органски вински оцет, згуснувач: кса..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Органски пасиран домат 660 мл
Состав: Органски црвен домат, органски кафеав шеќер, хималајанска сол. Потекло: Македонија. Произвед..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Органски сок од Аронија 200 мл
Состав: Органска аронија, органски кафен шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Органски сок од праска 200 мл
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
48 MKD
без ДДВ: 41 MKD
Органски сок од праска 700 мл
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
78 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Пченични снегулки 300гр
Пченицата е концентрат на највредните прехранбени состојки и тоа: 70% јаглехидрати, 10,2% проте..
29 MKD
без ДДВ: 28 MKD
Ржани интегрални тестенини 250 гр
Состав: Интегрално ржано брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген инфо: содрж..
72 MKD
без ДДВ: 69 MKD
Ржани снегулки 300гр
  'Ржаните снегулки се природна и здрава храна. Обилуваат со јагленородни хидрати, витамини ..
32 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Рогач во прав 100 гр
Состав: 100% сомелени мешунки од рогач во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Увезува и пакува: Ар..
69 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Сончоглед лупен органски 500 гр
Состав: 100% лупени сончогледови семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глуте..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS