Аронија здрава храна доо Скопје

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ржани интегрални тестенини 250 гр
Состав: Интегрално ржано брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген инфо: содрж..
72 MKD
без ДДВ: 69 MKD
Рогач во прав 100 гр Рогач во прав 100 гр
Состав: 100% сомелени мешунки од рогач во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Увезува и пакува: Ар..
69 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Сончоглед лупен органски 500 гр
Состав: 100% лупени сончогледови семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глуте..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD
Тиквени семки 100 гр
Состав: 100% лупени тиквени семки.  Алерген инфо: Возможна е крос-контаминација со глутен. Зе..
57 MKD
без ДДВ: 54 MKD
Фетучини интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Цикорија 100 гр
Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена з..
92 MKD
без ДДВ: 87 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2020. UKION SHOPS