Аронија здрава храна доо Скопје

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
4 семиња органски 400 гр
Состав: Мешавина од 4 органски семиња (тиква, лен, сончоглед, сусам) секое застапено со 25% во соста..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Јачмен лупен  органски 0,5 кг
Состав: Органски лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Холандија. Употреба: С..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
Јачменови снегулки 300гр
Состав: Јачменови снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се д..
36 MKD
без ДДВ: 34 MKD
Јачменово интегрално брашно 0,9 кг.
Состав: 100% интегрално јачменово брашно, добиено со бавно мелење на воденичнио камења. Алерген инфо..
96 MKD
без ДДВ: 91 MKD
Акаи бери во прав органски 40 гр
Состав: Акаи бобинска во прав органска. Потекло: Перу. Увезува и дистрибуира: Аронија здрава храна д..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
Боров сируп 250 гр
Состав: Мед, борова смола, борови иглички, смола од овошни дрва, шумска печурка. Потекло: Македонија..
324 MKD
без ДДВ: 309 MKD
Боровинки сок 100%  250 мл
Состав: Органска шумска боровинка, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска..
163 MKD
без ДДВ: 155 MKD
Бунгур 500гр
Состав: 100% бунгур (полуобработена пченица).  Алерген инфо: Содржи глутен.  Земја на поте..
80 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Гомасио 80 гр.
Состав: Интегрален сусам, хималајска јодирана сол. Алерген инфо: содржи сусам. Земја на потекло: Мак..
80 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Енерчиа-Органски сок од аронија со чиа 200 мл
Состав: Органска аронија, органски чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска..
89 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Зелен чај 100гр
Состав: Зелен чај. Земја на потекло: Кина. Употреба: 1 голема лажица се полева со 1 литар вода на те..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Интегрален ориз 0,5 кг
Состав: Интеграле ориз. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДО..
55 MKD
без ДДВ: 52 MKD
Интегрален сусам 100гр
Состав: Органски интегрален сусам 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин ..
31 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Интегрални сусамки 100 гр.
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
44 MKD
без ДДВ: 42 MKD
Какао во прав органско 100 гр
Состав: 100% органско какао во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира :Аронија здрава х..
189 MKD
без ДДВ: 160 MKD
Канерони интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Кокос органски 100 гр
Состав: 100% сув кокос во струготини. Земја на потекло на суровината: Шри Ланка. Употреба: Се употре..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Кокосово органско масло 310 гр.
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
285 MKD
без ДДВ: 271 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS