Категории

Интегрални брашна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Овесно брашно органско 500 гр
Состав: органско овесно брашно 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 ..
194 MKD
без ДДВ: 185 MKD
Овесно интегрално брашно 0,9 кг
Состав: 100% интегрално овесно брашно, добиено со бавно мелење на воденични камења. Алерген инфо: со..
132 MKD
без ДДВ: 126 MKD
Јачменово интегрално брашно 0,9 кг.
Состав: 100% интегрално јачменово брашно, добиено со бавно мелење на воденичнио камења. Алерген инфо..
96 MKD
без ДДВ: 91 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS