Категории

Јаболков оцет

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јаболков оцет 1л
Состав: 100% јаболков оцет од дива јаболка. Употреба: 1-2 лажици се раствора со чаша вода со мед, и ..
100 MKD
без ДДВ: 95 MKD
Јаболков оцет Слабеење 0,5 л
Начин на употреба: Пред да го употребите, измешајте. Се козумира пред, за време или после јадење во ..
76 MKD
без ДДВ: 72 MKD
Јаболков оцет Стандард 0,5 л
Начин на употреба: Пред да го употребите, измешајте. Се козумира пред, за време или после јадење во ..
76 MKD
без ДДВ: 72 MKD
Јаболков оцет Циркулација 0,5 л
Начин на употреба: Пред да го употребите, измешајте. Се козумира пред, за време или после јадење во ..
76 MKD
без ДДВ: 72 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS