Категории

Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фитнес дресинг сос BBQ димен
MK: Состав: Вода, модифицирано пченкарно брашно, прехранбен оцет, доматно пире, сол,  зачини (с..
80 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Фитнес дресинг сос Цезар
MK: Состав: Вода, прехранбен оцет, полнило: целулоза, сол, згуснувач: ксантан,  зачини (содржи ..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Фитнес дресинг сос 1000 ISLAND
MK: Состав: Вода, прехранбен оцет, полнило: целулоза, сол, згуснувач: ксантан, доматно пире,  з..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Фитнес дресинг сос Тоскана
MK: Состав: Вода, пиперка, модифицирано пченкарно брашно, прехранбен оцет, доматно пире, сол, билки,..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Говедски желатин во гранули 100 гр.
Состав: 100% говедски желатин во гранули, со платинум сила на желирање (260  блум, тип Б), виск..
169 MKD
без ДДВ: 143 MKD
Органски кокосов напиток
Состав: Органски мелен кокос, вода, згуснувач: гуар гума. Потекло на суровината:  Шри Ланка. Ув..
277 MKD
без ДДВ: 235 MKD
Органски кокосов крем
Состав: 100% органски кокос. Органскиот кокосов крем е добиен со мелење на белиот мезрест дел на кок..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Интегрални колачи со орев и бадем 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со брусница 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со какао 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со рогач 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со гоџи бери и портокал 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со ѓумбир 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со лен и сусам 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителнамаст (сончогледова, па..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со мед 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст сончо-гледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Говедски желатин во гранули 250 гр.
Состав: 100% говедски желатин во гранули, со платинум сила на желирање (260  блум, тип Б), виск..
425 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Овесни трици органски 500 гр
Состав: Органски овесни трици. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Финска. Употреба: 1-2 ..
208 MKD
без ДДВ: 198 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS