Категории

Зимница

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Домашен ајвар благ 350 гр
Состав: Куртова капија пипер, црн домат, растително сончогледово масло, шеќер, сол. Произведува: Јом..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Мармалад од праска 200 гр
Состав: органска во преод праска, органски жолт шеќер, згуснувач: ксантан. Содржи минимум 90% овошје..
69 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Kисело цвекло 900 гр
MK Состав: Цвекло, органски оцет, органски кафен шеќер, хималајска сол.  Произведува: Аронија з..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Доматен сос со билки 350 гр
Состав: Органски во преод домати, органски зачински билки (оригано, босилек, магдонос, рузмарин), хи..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
Доматен кечап 350 гр
Состав:  Органски во преод  домати, органски во преод кромид, органски во преод зелен пипе..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Кисели пиперки 350 гр
Состав:  Органски во преод зелен пипер, органско сончогледово масло, органски оцет, органски ма..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS