Категории

Сокови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски сок од Аронија 200 мл
Состав: органска аронија, органски кафен шеќер, аскорбинска киселина, лимонска киселина. Земја на по..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Енерчиа-Органски сок од аронија со чиа 200 мл
Состав: Оганска аронија, органска чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: лимонска кис..
89 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Органски 100% сок од Аронија  250 мл
Состав: органска аронија, аскорбинска киселина, лимонска киселина. Земја на потекло: Македонија. Про..
164 MKD
без ДДВ: 139 MKD
Боровинки сок 100%  250 мл
Состав: 100 % сок од органска шумска боровинка, аскорбинска киселина, лимонска киселина. Земја на по..
163 MKD
без ДДВ: 155 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS