Категории

Засладувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски кокосов шеќер 350 гр.
Состав: 100% органски нетретиран, непроцесиран кокосов шеќер. Земја на потекло на суровината: Индоне..
378 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Меласа органска 250 гр
Состав: Меласа од шеќерна трска, органска, необработена. Потекло: Парагвај. Увоз и дистрибуција: Аро..
151 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Органски агаве сируп 200 мл
Состав: 100% органски агаве сируп, не содржи ГМО. Земја на потекло: Мексико. Увезува и пакува: Арони..
227 MKD
без ДДВ: 216 MKD
Боров сируп 200 гр
Состав: мед, полен, прополис, матичен млеч. Употреба: 2-3 пати на ден по 1 лажиче да се стопи по јаз..
200 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Нерафиниран жолт шеќер од шеќерна трска 0,5 кг
Состав: Нерафиниран жолт шеќер добиен од шеќерна трска. Земја на потекло на суровината: Бразил. Паку..
65 MKD
без ДДВ: 62 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS