Категории

Масла

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органскo масло oд гроздови семки  50 мл
Состав: 100% органско масло од гроздови семки, ладно цедено. Потекло на суровината: Германија. Не со..
263 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Кокосово масло 310 г
Состав: Рафинирано кокосово масло, кокосова арома. Потекло: Италија. Пакува и дистрибуира: Аронија з..
170 MKD
без ДДВ: 162 MKD
Органскo масло ладно цедено од јојоба 50 мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од јојоба. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Аронија..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Кокосово органско масло 600 г
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
518 MKD
без ДДВ: 493 MKD
Масло од  семки од грејпфрут ладно цедено 50 мл
Состав: 100% масло од семки од грејпфрут, добиено со ладно цедење и филтрирање. Алерген инфо: Возмож..
1.032 MKD
без ДДВ: 983 MKD
Органско ладно цедено масло од АРГАН 50мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од арган. Потекло: Мароко. Увоз и дистрибуција: Аронија здр..
399 MKD
без ДДВ: 380 MKD
Масло од семки од горчлива кајсија 50мл
Состав: Mасло од горчливи семки од кајсија, добиено со ладно цедење и филтрирање. Алерген инфо: можн..
549 MKD
без ДДВ: 523 MKD
Кокосово органско масло 310 гр.
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
285 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Кокосово органско масло 180 гр.
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
195 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Кокосово масло 180 гр.
Состав: Рафинирано кокосово масло без мирис и вкус. Потекло: Индонезија. Пакува: Аронија здрава хран..
150 MKD
без ДДВ: 143 MKD
Масло од црно семе 250мл
Состав: 100% масло од црно семе. Потекло: Македонија. Произведува: Супер Груп ДОО, Скопје. Дистрибуи..
683 MKD
без ДДВ: 650 MKD
Масло од ленено семе 250мл
Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Потекло на суровината: Србија. Произв..
165 MKD
без ДДВ: 157 MKD
Масло од тиквени семки 250мл
Состав: 100% масло од тиквени семки. Алерген инфо: можна е крос-контаминација со масло од сусам. Пот..
345 MKD
без ДДВ: 329 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS