Категории

Магнезиум хлорид

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Магнезиум хлорид гранули 132 гр
Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 ..
195 MKD
без ДДВ: 185 MKD
Магнезиум гранули збирна кутија 20х33 гр
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. ..
1.000 MKD
без ДДВ: 952 MKD
Магнезиум хлорид раствор 1л
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 04..
110 MKD
без ДДВ: 105 MKD
Магнезиум гранули 33 гр
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 04..
60 MKD
без ДДВ: 57 MKD
Магнезиум хлорид масло спреј 100 мл
Употреба: Магнезиум маслото се нанесува на кожата под пазувите и лесно се масира додека да се впие. ..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS