Категории

Џемови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Боровинка џем 200гр
Состав: органска шумска боровинка (67%), органски кафен шеќер, органски вински оцет, згуснувач: ксан..
124 MKD
без ДДВ: 118 MKD
Џем од Аронија 200 гр.
Состав: органска аронија, органски кафен шеќер, органски вински оцет, згуснувач: ксантан гума. Земја..
129 MKD
без ДДВ: 123 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS