Категории

Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Говедски желатин во гранули 100 гр.
Состав: 100% говедски желатин во гранули, со платинум сила на желирање (260  блум, тип Б), виск..
169 MKD
без ДДВ: 143 MKD
Интегрални колачи со орев и бадем 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со брусница 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со какао 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со рогач 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со гоџи бери и портокал 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со ѓумбир 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со лен и сусам 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителнамаст (сончогледова, па..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со мед 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст сончо-гледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Зеолит во прав 250 гр,
Состав: 100% природен зеолит клиноптилолит микронизиран-активиран. Потекло на суровината: Србија. Ув..
290 MKD
без ДДВ: 276 MKD
Козја сурутка во прав со 80% протеин 200 гр.
Состав: Козја сурутка (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Просечна нутритивна вредност на 1..
370 MKD
без ДДВ: 352 MKD
Говедски желатин во гранули 250 гр.
Состав: 100% говедски желатин во гранули, со платинум сила на желирање (260  блум, тип Б), виск..
425 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Масло од  семки од грејпфрут ладно цедено 50 мл
Состав: 100% масло од семки од грејпфрут, добиено со ладно цедење и филтрирање. Алерген инфо: Возмож..
1.032 MKD
без ДДВ: 983 MKD
Домашен ајвар благ 350 гр
Состав: Куртова капија пипер, црн домат, растително сончогледово масло, шеќер, сол. Произведува: Јом..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Мармалад од праска 200 гр
Состав: органска во преод праска, органски жолт шеќер, згуснувач: ксантан. Содржи минимум 90% овошје..
69 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Kисело цвекло 900 гр
MK Состав: Цвекло, органски оцет, органски кафен шеќер, хималајска сол.  Произведува: Аронија з..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Доматен сос со билки 350 гр
Состав: Органски во преод домати, органски зачински билки (оригано, босилек, магдонос, рузмарин), хи..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS