Категории

Безглутенски тестенини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски оризови тестенини 300 гр
Состав: Интегрално оризово брашно 100%, аксорбинскакиселина (витамин Ц). Нутритивна вредност по порц..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD
Безглутенски органски тестенини од хељда 300гр
Состав: *Интегрално хељдино брашно (75%), *интегрално оризово брашно (25%), згуснувач: ксантан гума,..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS