Категории

Безглутенски колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски сиров органски десерт со индиски орев и какао 80 г
Состав: *Индиски орев (18%), *бадем, *урма, *суво грозје, *овесни снегулки без глутен, *кокос, *сиро..
142 MKD
без ДДВ: 135 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со хељда и урма 80 г
Состав: *Хељда (32%), *урма (22%), *суво грозје, *сиров агаве сируп, *бадем, *сончоглед, *кокос, *ле..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со кокос и бадем 80 г
Состав: *Бадем (40%), *урма, *суво грозје, *сиров агаве сируп, *кокос (10%), *цимет, *масло од порто..
135 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Безглутенски мини браунис 100 г
Состав: Интегрално оризово брашно, интегрално пченкарно брашно, пченкарен скроб, нерафинирано кокосо..
88 MKD
без ДДВ: 88 MKD
Безглутенски колачи со кокос и ориз 100 г
Состав: Интегрално оризово брашно, нерафинирано кокосово масло, кокосов шеќер, кафен шеќер од трска,..
89 MKD
без ДДВ: 89 MKD
Безглутенски колачи со какао и чиа 100 г
Состав: Оризово брашно, кокосово нерафинирано масло, кафен шеќер, какао во прав, експандирано просо,..
85 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Безглутенски колачи со гоџи и рогач органски 100 гр
Состав: *Сончоглед, *агаве сируп, *рогач (10%), *оризово брашно, *ладно цедено сончогледово масло, *..
159 MKD
без ДДВ: 151 MKD
Безглутенски колачи со брусница и гоџи органски 100 гр
Состав: *Нерафинирано кокос масло, *компиров скроб, *пченкарен скроб, *гоџи (5%), * брусница (5%), *..
159 MKD
без ДДВ: 151 MKD
Безглутенски колачи со какао и агаве органски 100 гр
Состав: *Компиров скроб, *нерафинирано кокос масло, *пченкарен скроб, *агаве сируп (20%), *меласа, *..
139 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Безглутенски колачи со портокал и орев органски 100 гр
Состав: *компиров скроб, *пченкарен скроб, *индиски орев (15%), *нерафинирано кокос масло, *кафеав ш..
159 MKD
без ДДВ: 151 MKD
Безглутенски колачи со костен и бадем органски 100 гр
Состав: *Компиров скроб, *пченкарен скроб, *оризово брашно, *кафеав шеќер, *нерафинирано кокос масло..
139 MKD
без ДДВ: 132 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS