Категории

Безглутенски мусли и кранчи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски органски тостирани мусли 2go со гоџи, брусница и хељда 90 гр
Состав: снегулки од хељда (50%), оризови снегулки, снегулки од просо, корнфлекс од хељда (пченкарни ..
95 MKD
без ДДВ: 90 MKD
Безглутенски органски тостирани мусли 2go со чиа, аронија и акаи 90 гр
Состав: оризови снегулки, снегулки од хељда, снегулки од просо, сува аронија (10%), чиа семе (7%), с..
84 MKD
без ДДВ: 80 MKD
Безглутенски органски тостирани мусли со киноа и бадем 300 гр
Состав: оризови снегулки, снегулки од хељда, снегулки од просо, бадем листови (5%), експандирано про..
217 MKD
без ДДВ: 207 MKD
Безглутенски органски тостирани мусли со гоџи, брусница и хељда 300 гр
Состав: снегулки од хељда (50%), оризови снегулки, снегулки од просо, корнфлекс од хељда (пченкарни ..
240 MKD
без ДДВ: 229 MKD
Безглутенски органски тостирани мусли со чиа, аронија и акаи 300 гр
Состав: оризови снегулки, снегулки од хељда, снегулки од просо, сува аронија (10%), чиа семе (7%), с..
217 MKD
без ДДВ: 207 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS