Категории

Безглутенски брашна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско воденично безглутенско хељдино брашно
Состав: 100% органско хељдино брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.  Не содржи г..
299 MKD
без ДДВ: 285 MKD
Органско брашно од хељда  500 гр
Состав: органско брашно од хељда 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 1..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Безглутенско брашно од просо органско 500 гр
Состав: 100% воденично мелено брашно од органско просо. Не содржи глутен. Начин на употреба: Се упот..
242 MKD
без ДДВ: 230 MKD
Органска мешавина од безглутенски брашна 500 гр
Состав: Пченкарен скроб, компиров скроб, оризово брашно. Брашно од хељда, скцантан гума. Начин на уп..
217 MKD
без ДДВ: 207 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS