Категории

Органски пченични тестенини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Капели интегрални пченични тестенини 300гр
Состав: органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина  (витамин Ц). А..
78 MKD
без ДДВ: 74 MKD
Канеронини интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина  (витамин Ц). А..
63 MKD
без ДДВ: 60 MKD
Канерони интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина  (витамин Ц). А..
58 MKD
без ДДВ: 55 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS