Категории

Органска зимница

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски џем од малина 200 гр
Состав: органска малина, органски жолт шеќер, згуснувач ксантан. Произведува: Аронија здрава храна Д..
122 MKD
без ДДВ: 116 MKD
Органски сок од праска 700 мл
Состав: органска во преод праска, регулатор на киселост: лимонска киселина, аскробинска киселина (ви..
78 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Органски сок од праска 200 мл
Состав: органска во преод праска, регулатор на киселост: лимонска киселина, аскробинска киселина (ви..
48 MKD
без ДДВ: 41 MKD
Органски сок од Аронија 200 мл
Состав: органска аронија, органски кафен шеќер, аскорбинска киселина, лимонска киселина. Земја на по..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Енерчиа-Органски сок од аронија со чиа 200 мл
Состав: Оганска аронија, органска чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: лимонска кис..
89 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Органски 100% сок од Аронија  250 мл
Состав: органска аронија, аскорбинска киселина, лимонска киселина. Земја на потекло: Македонија. Про..
164 MKD
без ДДВ: 139 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS