Категории

Органска зимница

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски хумус 180 гр
Состав: наут, сончогледово масло, таан, хималајска сол, калиум сорбат (1%). Земја на потекло: Македо..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Органска кисела зелка 600 г
Состав: Органска кисела зелка, морска сол, регулатор на киселост: лимонска киселина, аскорбинска кис..
130 MKD
без ДДВ: 124 MKD
Органски Aјвар 330 г
Состав: органска ајварска пиперка-капија, органски црн домат, органско сончогледово рафинирано масло..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Органски сок од праска 700 мл
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
78 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Органски сок од праска 200 мл
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
48 MKD
без ДДВ: 41 MKD
Органско цвекло 350 гр
Состојки: Oрганско цвекло, органски оцет, хималајска сол, органски кафеав шеќер. Потекло: Македонија..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Органски пасиран домат 660 мл
Состав: Органски црвен домат, органски кафеав шеќер, хималајанска сол. Потекло: Македонија. Произвед..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Органски кечап 280 г
Состав: органски домати, органски кафеав шеќер, хималајска сол, органски вински оцет, згуснувач: кса..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Органски сок од Аронија 200 мл
Состав: Органска аронија, органски кафен шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Енерчиа-Органски сок од аронија со чиа 200 мл
Состав: Органска аронија, органски чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска..
89 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Органски џем од боровинки 200 гр
Состојки: боровинка* (67%), кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач: ксантан. *Од органско земјоделст..
161 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Органски 100% сок од Аронија  250 мл
Состав: Органска аронија, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска киселина..
164 MKD
без ДДВ: 139 MKD
Боровинки сок 100%  250 мл
Состав: Органска шумска боровинка, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска..
163 MKD
без ДДВ: 155 MKD
Органски џем од аронија 200 гр
Состав: аронија*, кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач:  ксантан. *органско земјоделство. Пот..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS