Категории

Органски масла

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски кокосов напиток
Состав: Органски мелен кокос, вода, згуснувач: гуар гума. Потекло на суровината:  Шри Ланка. Ув..
277 MKD
без ДДВ: 235 MKD
Органски кокосов крем
Состав: 100% органски кокос. Органскиот кокосов крем е добиен со мелење на белиот мезрест дел на кок..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Масло од авокадо ладно цедено органско 50 мл
Состав: 100% масло од авокадно, органско добиено со ладно цедење, без адитиви. Алергени: Произведено..
227 MKD
без ДДВ: 216 MKD
Масло од пченични никулци ладно цедено органско 50 мл
Состав: 100% органско масло од пченинични никулци, добиено со ладно цедење и филтрација, без адитиви..
403 MKD
без ДДВ: 384 MKD
Органско ладно цедено масло од АРГАН 50мл
Состав: 100% органско масло од арган, добиено со ладно цедење и филтрирање. Потекло на суровината:Ма..
399 MKD
без ДДВ: 380 MKD
Органско етерично ладно цедено масло од Портокал 50мл
Состав: органско ладно цедено масло од портокал.  Не содржи ГМО. Потекло на суровината: ЕУ. Упо..
389 MKD
без ДДВ: 370 MKD
Какао путер сиров органски 160 гр
Какао путер суров, органски, необработен од Криоло сорта. Потекло: Перу. Увоз и дистрибуција:Аронија..
373 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Кокосово органско масло 310 гр.
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
285 MKD
без ДДВ: 271 MKD
Кокосово органско масло 180 гр.
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
195 MKD
без ДДВ: 186 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS