Категории

Oргански брашна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско воденично јачменово брашно
Состав: 100% органско јачменово брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: С..
264 MKD
без ДДВ: 252 MKD
Органско воденично брашно од спелт
Состав: 100% органско брашно од спелт, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
415 MKD
без ДДВ: 396 MKD
Органско воденично ржано брашно
Состав: 100% органско ‘ржано брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
258 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Органско воденично пченично брашно
Состав: 100% органско пченично брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
135 MKD
без ДДВ: 129 MKD
Органско воденично овесно брашно
Состав: 100% органско овесно брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Органско воденично безглутенско хељдино брашно
Состав: 100% органско хељдино брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.  Не содржи г..
299 MKD
без ДДВ: 285 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS