Категории

Органски мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски тостирани базис мусли 2go со 4 семиња 90гр
Состав: овесни снегулки (овес), пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки..
53 MKD
без ДДВ: 50 MKD
Органски тостирани базис мусли со 4 семиња 300гр
Состав: овесни снегулки (овес), пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки..
129 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Органски тостирани мусли со бадем и индиски орев 300гр
Состав: пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки (јачмен), овесни трици ..
179 MKD
без ДДВ: 170 MKD
Органски тостирани мусли 2go со овошје( гоџи,ѓумбир, грозје) 90 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), оризови снегулки, јачменови снегулки (јачмен), овесни трици (овес), ..
62 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Органски тостирани мусли со овошје( гоџи,ѓумбир, грозје) 300 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), оризови снегулки, јачменови снегулки (јачмен), овесни трици (овес), ..
156 MKD
без ДДВ: 149 MKD
Органски крцкави мусли 2go со аронија и лешник 90 гр
Состав: Овесни снегулки (овес), жолт шеќер, јачменов слад (јачмен), ладно цедено сончогледово масло,..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
Органски крцкави мусли со аронија и лешник 300 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), жолт шеќер, јачменов слад (јачмен), ладно цедено сончогледово масло,..
199 MKD
без ДДВ: 190 MKD
Органски крцкави мусли 2go со рогач, костен и ванила 90 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), кокос, лен семе, сончоглед, сусам, нерафинирано кокосово масло, јачм..
67 MKD
без ДДВ: 64 MKD
Органски крцкави мусли со рогач, костен и ванила 300 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), жолт шеќер, јачменов слад (јачмен), ладно цедено сончогледово масло,..
178 MKD
без ДДВ: 170 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS