Категории

Органски зачини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски цејлонски цимет во прав 50 г
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
98 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Органски цејлонски цимет стапче 50 г
Состав: 100% органски цејлонски цимет стапчиња. Потекло на суровината: Шри Ланка. Начин на употреб..
332 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Органска куркума 80 гр
Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезено од..
190 MKD
без ДДВ: 181 MKD
Органско кари во прав 100 гр.
Состав: 100% органско кари во прав составено од зачини во променлив сооднос (органска куркума, орган..
328 MKD
без ДДВ: 312 MKD
Органска бурбон ванила во прав 100% 10 гр.
Состав: 100% органскa бурбон ванила во прав. Земја на потекло на суровината: Коморес. Увезено од: Бу..
504 MKD
без ДДВ: 480 MKD
Органски ѓумбир во прав 100 гр.
Состав: 100% органски ѓумбир во прав. Земја на потекло: Индија. Употреба: Како природен зачин во исх..
219 MKD
без ДДВ: 209 MKD
Рогач во прав органски 100 гр
Состав: 100% органски рогач во прав. Земја на потекло: Италија. Увезува и дистрибуира:Аронија здрава..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS