Категории

Органски чоколади

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска сурова какао паста
Состав: 100% органска паста од како, добиена од видот Криоло со метод на ладно цедење. Потекло на су..
440 MKD
без ДДВ: 373 MKD
Вивани темно чоколадо со брусница 80гр.
Состав: какао маса*, нерафиниран шеќер*, какао путер*,  парчиња брусница* 2,5%. Какао мин. 70%...
195 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Вивани темно чоколадо 80гр.
Состав: какао маса*, какао путер*, кокосов шеќер. Какао мин. 92%. *органско потекло. Алергени: ..
180 MKD
без ДДВ: 171 MKD
Вивани млечна чоколада 100гр.
Состав: нерафиниран шеќер*, какао путер*, полномасно млеко во прав*, какао маса*, павлака во прав*, ..
150 MKD
без ДДВ: 143 MKD
Вивани бело чоколадо со манго и кокос 100гр.
Состав: какао путер*, нерафиниран шеќер*, обезмастено млеко во прав*, обезмастен млечен јогурт во пр..
195 MKD
без ДДВ: 186 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS