Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски интегрален сусам 0,100 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Органски овес лупен 0,500 гр
Состав: Органски лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се ..
121 MKD
без ДДВ: 116 MKD
Органска сурова какао паста
Состав: 100% органска паста од како, добиена од видот Криоло со метод на ладно цедење. Потекло на су..
440 MKD
без ДДВ: 373 MKD
Органски кокосов напиток
Состав: Органски мелен кокос, вода, згуснувач: гуар гума. Потекло на суровината:  Шри Ланка. Ув..
277 MKD
без ДДВ: 235 MKD
Органски кокосов крем
Состав: 100% органски кокос. Органскиот кокосов крем е добиен со мелење на белиот мезрест дел на кок..
229 MKD
без ДДВ: 218 MKD
Органско воденично јачменово брашно
Состав: 100% органско јачменово брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: С..
264 MKD
без ДДВ: 252 MKD
Органско воденично брашно од спелт
Состав: 100% органско брашно од спелт, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
415 MKD
без ДДВ: 396 MKD
Органско воденично ржано брашно
Состав: 100% органско ‘ржано брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
258 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Органско воденично пченично брашно
Состав: 100% органско пченично брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Со..
135 MKD
без ДДВ: 129 MKD
Органско воденично овесно брашно
Состав: 100% органско овесно брашно, добиено со споро мелење на воденични камења. Алерген инфо: Содр..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Органско воденично безглутенско хељдино брашно
Состав: 100% органско хељдино брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.  Не содржи г..
299 MKD
без ДДВ: 285 MKD
Нутритивен неактивен квасец во снегулки органски 100 гр
Состав: органски квасец, органско пченично брашно, морска сол. Не содржи адитиви. Алерген инфо: содр..
290 MKD
без ДДВ: 276 MKD
Гуарана во прав органска 150 гр
Состав: 100% органско семе од гуарана во прав. Потекло на суровината: Бразил. Увезува и пакува: Арон..
1.197 MKD
без ДДВ: 1.140 MKD
Масло од авокадо ладно цедено органско 50 мл
Состав: 100% масло од авокадно, органско добиено со ладно цедење, без адитиви. Алергени: Произведено..
227 MKD
без ДДВ: 216 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS