Категории

Колачи и грицки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрални крекери со чиа
Состав: Интегрално пченично брашно Т850, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, и..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со орев и бадем 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со брусница 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со какао 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со рогач 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со гоџи бери и портокал 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со ѓумбир 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со лен и сусам 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителнамаст (сончогледова, па..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Интегрални колачи со мед 150 гр.
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст сончо-гледова, п..
49 MKD
без ДДВ: 47 MKD
Грицки со кикирики и црно семе 100гр
Состав: Интегрално пченично брашно, интерално пченкарно брашно, нерафи-нирано сончогледово масло, ра..
44 MKD
без ДДВ: 42 MKD
Макробиотички стапчиња со ким 100гр
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, растит..
44 MKD
без ДДВ: 42 MKD
Интегрални грицки со зачини 100 гр.
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
44 MKD
без ДДВ: 42 MKD
Интегрални сусамки 100 гр.
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
44 MKD
без ДДВ: 42 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS