Категории

Експандирани житарки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Експандирано Просо 150гр
Состав: Експандирано просо. Земја на потекло: Србија. Да се чува суво. Диструбутира: Аронија здрава ..
92 MKD
без ДДВ: 78 MKD
Експандирана Хељда 100гр
Состав: Експандирана хељда. Земја на потекло: Србија. Да се чува на суво. Дистриубутира: Аронија здр..
92 MKD
без ДДВ: 78 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS