Категории

Снегулки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Овесни крупни снегулки
Состав: Овесни крупни снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: ..
47 MKD
без ДДВ: 45 MKD
Јачменови снегулки органски 500 гр
Состав: Органски јачменови снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Финска. Употреба..
126 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Органски снегулки од просо 300 гр
Состав: органски снегулки од просо 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна доо, бул. Кочо Рацин..
176 MKD
без ДДВ: 168 MKD
Ржани снегулки 300гр
  'Ржаните снегулки се природна и здрава храна. Обилуваат со јагленородни хидрати, витам..
32 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Пченични снегулки 300гр
Пченицата е концентрат на највредните прехранбени состојки и тоа: 70% јаглехидрати, 10,2% пр..
29 MKD
без ДДВ: 28 MKD
Јачменови снегулки 300гр
Состав: Јачменови снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се д..
36 MKD
без ДДВ: 34 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS