Категории

Жита, семиња

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јачмен лупен 0,500 гр
Состав: 100% лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се вари ..
70 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Интегрален ориз органски 500 гр
Состав: Органски интегрален ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потек..
183 MKD
без ДДВ: 174 MKD
Интегрален сусам органски 500 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
242 MKD
без ДДВ: 230 MKD
Булгур лупен органски 500 гр
Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Тур..
244 MKD
без ДДВ: 232 MKD
4 семиња органски 400 гр
Состав: Мешавина од 4 органски семиња (тиква, лен, сончоглед, сусам) секое застапено со 25% во соста..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Овесни трици 500гр
Состав: Oвесни трици. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: 1-2 големи..
85 MKD
без ДДВ: 81 MKD
Интегрален сусам 100гр
Состав: Органски интегрален сусам 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин ..
31 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Бунгур 500гр
Состав: 100% бунгур (полуобработена пченица).  Алерген инфо: Содржи глутен.  Земја на поте..
80 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Лупен овес 0,5 кг
Состав: 100% лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: се вари..
85 MKD
без ДДВ: 81 MKD
Интегрален ориз 0,5 кг
Состав: Интеграле ориз. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДО..
55 MKD
без ДДВ: 52 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS