Категории

Капсулирана супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска спирулина во таблети
Состав: 100% органска спирулина во таблети. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакувa: Аронија з..
338 MKD
без ДДВ: 322 MKD
Органски ашваганда корен во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска ашвангада корен во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровин..
235 MKD
без ДДВ: 224 MKD
Органска куркума во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска куркума во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровината: Инд..
225 MKD
без ДДВ: 214 MKD
Органско каму каму во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органско каму каму тропско овошје во прав, капсулирано во растителни капусли. Потекло н..
500 MKD
без ДДВ: 476 MKD
Органска спирулина во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска спирулина во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровината: И..
280 MKD
без ДДВ: 267 MKD
Органска акаи бобинка во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска акаи бобинка во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровината..
454 MKD
без ДДВ: 432 MKD
Органска хлорела во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска хлорела во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровината: Инд..
363 MKD
без ДДВ: 346 MKD
Органска јачменова трава во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска јачменова трева во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровин..
250 MKD
без ДДВ: 238 MKD
Органска пченична трева во капсули, 60 капсули
Состав: 100% органска пченична трева во прав, капсулирана во растителни капусли. Потекло на суровина..
236 MKD
без ДДВ: 225 MKD
Капсулирана гравиола, 60 капсули
Состав: 100% гравиола во прав, капсулирана во растителни капсули. Потекло на суровината: Јужна Амери..
243 MKD
без ДДВ: 231 MKD
Капсулирана шитаке печурка, 60 капсули
Состав: 100% шитаке печурка, капсулиран во растителни капусли. Потекло на суровината: Кина. Потекло ..
290 MKD
без ДДВ: 276 MKD
Капсулирана мака органска, 60 капсули
Состав: 100% органски корен од мака во прав, капсулиран во растителни капусли. Потекло на суровината..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Капсулирана реиши печурка, 60 капсули
Состав: 100% органски реиши печурка, капсулиран во растителни капусли. Потекло на суровината: Кина. ..
399 MKD
без ДДВ: 380 MKD
Капсулиран зеолит 60 капсули
Состав: 100% зеолит, капсулиран во растителни капсули. Потекло од суровината: Србија. Потекло на кап..
183 MKD
без ДДВ: 174 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS