Категории

Супер зелена храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Моринга во прав органска 100 г
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
212 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Спирулина во прав органска 100 гр
Состав: 100% органска спирулина во прав. Не содржи ГМО. Потекло на суровината: Кина. Употреба: Кога ..
252 MKD
без ДДВ: 240 MKD
Пченична трева 120 гр
  Препорачана доза: една лажичка дневно во вашиот омилен сок или вода. Помешајте во сокот од..
250 MKD
без ДДВ: 238 MKD
Хлорела во прав 100 гр
Таа е привлечен извор на храна, бидејќи е богата со протеини и други важни хранливи состојки. В..
449 MKD
без ДДВ: 428 MKD
Гравиола во прав 100 гр
Состав: 100% сушен лист од гравиола во прав. Потекло на суровината. Перу. Употреба: Една кафена лажи..
440 MKD
без ДДВ: 419 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS