Категории
Овесни интегрални тестенини 300 гр

Овесни интегрални тестенини 300 гр

105 MKD
Шифра на производ: 48575
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: интегрално овесно брашно, аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген инфо: содржи глутен. Начин на употреба: Тестенините се ставаат во вода која врие со малку сол. Се вари 3-5 минути со повремено мешање. Да се чува на суво место. Произведува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14, тел. 043 235 959.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS