Категории

Тестенини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски оризови тестенини 300 гр
Состав: Интегрално оризово брашно 100%, аскорбинска киселина (Витамин Ц). Начин на употреба: Те..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Безглутенски органски тестенини од хељда 300гр
Состав: *Интегрално хељдино брашно (75%), *интегрално оризово брашно (25%), згуснувач: ксантан гума,..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD
Овесни интегрални тестенини 300 гр
Состав: интегрално овесно брашно, аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген инфо: содржи глутен. Нач..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
Пченкарни интегрални тестенини 300 гр
Состав: Интегрално пченкарно брашно 50%, интегрално оризово брашно 50%, аскорбинска киселина (витами..
79 MKD
без ДДВ: 75 MKD
Безглутенски хељда тестенини 300 гр
Состав: Интегрално брашно од хељда40%, интегрално оризово брашно 60% аскорбинска киселина (витамин Ц..
89 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Ржани интегрални тестенини 250 гр
Состав: Интегрално ржано брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген инфо: содрж..
72 MKD
без ДДВ: 69 MKD
Ротелини интегрални пченични тестенини 250гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
Фетучини интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Канерони интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS