Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Наут органски 0,5 кг
Состав: Органски наут. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Турција. Употреба: Наутот се с..
224 MKD
без ДДВ: 213 MKD
Леќа кафена органска 0,5 кг
Состав: Органска кафена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
200 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Леќа црвена органска 0,5 кг
Состав: Органска црвена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
238 MKD
без ДДВ: 227 MKD
Кус-Кус органски 0,5 кг
Состав: Органски интегрален кус-кус (обработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на поте..
220 MKD
без ДДВ: 210 MKD
Јачмен лупен  органски 0,5 кг
Состав: Органски лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Холандија. Употреба: С..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
Ротелини интегрални пченични тестенини 250гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
Фетучини интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Канерони интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Органски џем од аронија 200 гр
Состав: аронија*, кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач:  ксантан. *органско земјоделство. Пот..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS