Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Овесно брашно органско 500 гр
Состав: органско овесно брашно 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 ..
194 MKD
без ДДВ: 185 MKD
Интегрален сусам органски 500 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
242 MKD
без ДДВ: 230 MKD
Булгур лупен органски 500 гр
Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Тур..
244 MKD
без ДДВ: 232 MKD
Бадем органски 100 гр
Состав: 100% органски бадем сиров. Земја на потекло: Бугарија. Алерген инфо: содржи јаткасто овошје...
164 MKD
без ДДВ: 156 MKD
Органски сок од Аронија 200 мл
Состав: Органска аронија, органски кафен шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин..
79 MKD
без ДДВ: 67 MKD
Какао путер сиров органски 160 гр
Какао путер суров, органски, необработен од Криоло сорта. Потекло: Перу. Увоз и дистрибуција:Аронија..
373 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Меласа органска 250 гр
Состав: Меласа од шеќерна трска, органска, необработена. Потекло: Парагвај. Увоз и дистрибуција: Аро..
178 MKD
без ДДВ: 151 MKD
Енерчиа-Органски сок од аронија со чиа 200 мл
Состав: Органска аронија, органски чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска..
89 MKD
без ДДВ: 75 MKD
4 семиња органски 400 гр
Состав: Мешавина од 4 органски семиња (тиква, лен, сончоглед, сусам) секое застапено со 25% во соста..
189 MKD
без ДДВ: 180 MKD
Агаве сируп светол органски 250 мл
Состав: 100% органски агаве сируп, светол. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира: Аро..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS