Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло од авокадо ладно цедено органско 50 мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од авокадо. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Арониј..
227 MKD
без ДДВ: 216 MKD
Ши путер сиров органски 150 гр
Состав: Ши путер сиров, органски, необработен, добиен од јатката на Африканското ши-дрво. Потекло на..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Органски Aјвар 330 г
Состав: органска ајварска пиперка-капија, органски црн домат, органско сончогледово рафинирано масло..
134 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Органски сок од праска 700 мл
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
78 MKD
без ДДВ: 66 MKD
Органски сок од праска 200 мл
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
48 MKD
без ДДВ: 41 MKD
Органски пасиран домат 660 мл
Состав: Органски црвен домат, органски кафеав шеќер, хималајанска сол. Потекло: Македонија. Произвед..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Органски кечап 280 г
Состав: органски домати, органски кафеав шеќер, хималајска сол, органски вински оцет, згуснувач: кса..
99 MKD
без ДДВ: 94 MKD
Тостирани органски базис мусли - содржат 4 вида житарки и 4 вида семиња
Состав: овесни снегулки (овес), пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки..
53 MKD
без ДДВ: 50 MKD
Органски тостирани базис мусли со 4 семиња 300гр
Состав: овесни снегулки (овес), пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки..
113 MKD
без ДДВ: 108 MKD
Органски тостирани мусли со бадем и индиски орев – содржат 3 вида житарки
Состав: пченични снегулки (пченица), ржани снегулки (рж), јачемнови снегулки (јачмен), овесни трици ..
160 MKD
без ДДВ: 152 MKD
Органски тостирани мусли 2go со овошје( гоџи,ѓумбир, грозје) 90 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), оризови снегулки, јачменови снегулки (јачмен), овесни трици (овес), ..
62 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Органски тостирани мусли со овошје( гоџи,ѓумбир, грозје) 300 гр.
Состав: Овесни снегулки (овес), оризови снегулки, јачменови снегулки (јачмен), овесни трици (овес), ..
139 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Органски крцкави мусли со аронија и лешник - збогатени со органски оризов протеин
Состав: Овесни снегулки (овес), жолт шеќер, јачменов слад (јачмен), ладно цедено сончогледово масло,..
75 MKD
без ДДВ: 71 MKD
Органски крцкави мусли со аронија и лешник - збогатени со органски оризов протеин
Состав: Овесни снегулки (овес), жолт шеќер, јачменов слад (јачмен), ладно цедено сончогледово масло,..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD
Органски крцкави мусли  со рогач, костен и бурбон ванила Збогатени со органски оризов протеин
Состав: Овесни снегулки (овес), кокос, лен семе, сончоглед, сусам, нерафинирано кокосово масло, јачм..
67 MKD
без ДДВ: 64 MKD
Органски крцкави мусли  со рогач, костен и бурбон ванила Збогатени со органски оризов протеин
Состав: Овесни снегулки (овес), кокос, лен семе, сончоглед, сусам, нерафинирано кокосово масло, јачм..
156 MKD
без ДДВ: 149 MKD
Протеин од органски тиквени семки 200 г
Состав: Органско семе од тиква во прав, сол (макс. 4%). Потекло на суровината: Австрија. Увезува и п..
301 MKD
без ДДВ: 287 MKD
Протеин од ориз органски 200гр
Состав: Органски протеин од ориз во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: Аронија здр..
353 MKD
без ДДВ: 336 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS