Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Органски протеин микс путер
Состав: Органски кикирики, органски бадем, органски протеин од ориз, органска хималајска сол (0.5%)...
246 MKD
без ДДВ: 234 MKD
Органски путер од индиски орев
Состав: Органски индиски ореви, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодов..
553 MKD
без ДДВ: 527 MKD
 Органски путер од бадем
Состав:Органски бадем, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови.Начин н..
335 MKD
без ДДВ: 319 MKD
Органски кокосов  чипс суров 70 г
Состав: Органски кокосов чипс сиров. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
88 MKD
без ДДВ: 84 MKD
Органски кокосов чипс печен 70 г
Состав: Органски кокосов чипс печен. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
126 MKD
без ДДВ: 120 MKD
Органски хумус 180 гр
Состав: наут, сончогледово масло, таан, хималајска сол, калиум сорбат (1%). Земја на потекло: Македо..
90 MKD
без ДДВ: 86 MKD
Органскo масло ладно цедено од јојоба 50 мл
Состав: 100% органско ладно цедено масло од јојоба. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Аронија..
315 MKD
без ДДВ: 300 MKD
Кокосово органско масло 600 г
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
518 MKD
без ДДВ: 493 MKD
Органски цејлонски цимет во прав 50 г
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
169 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Органски цејлонски цимет стапче 50 г
Состав: 100% органски цејлонски цимет стапчиња. Потекло на суровината: Шри Ланка. Начин на употреб..
332 MKD
без ДДВ: 316 MKD
Сируп од јакон органски 250 гр
Состав: 100% органски сирупод јакон. Потекло на суровината: Перу. Пакува и дистрибуира: Аронија здра..
848 MKD
без ДДВ: 719 MKD
Интегрален сусам органски 100 гр
Состав: Органски интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Можна е крос-контаминација со глутен...
50 MKD
без ДДВ: 48 MKD
Басмати интегрален ориз 500 г
Состав: Органски интегрален басмати ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја ..
257 MKD
без ДДВ: 245 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS