Категории

Органско

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско оригано 30 г
Состав: 100% органско оригано суво, сецкано. Земја на потекло: Турција. Увезува и пакува: Аронија зд..
128 MKD
без ДДВ: 122 MKD
Органски рузмарин 30 г
Состав: 100% органски рузмарин. Земја на потекло: Бугарија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна Д..
137 MKD
без ДДВ: 130 MKD
Органски магдонос 10 г
Состав: 100% органски магдонос сув. Земја на потекло: Германија. Увезува и пакува: Аронија здрава хр..
116 MKD
без ДДВ: 110 MKD
Органски ѓумбир 50 г
Состав: 100% органски ѓумбир во прав. Потекло на суровината: Индија.  Увезува и пакува: Аронија..
140 MKD
без ДДВ: 133 MKD
Органска куркума
Состав: 100% органска куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло на суровината: Индија. Увезува и ..
117 MKD
без ДДВ: 111 MKD
Органско кари 60 г
Состав: 100% органскo кари во прав. Потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува Аронија здрава х..
234 MKD
без ДДВ: 223 MKD
Органски кокосов напиток во прав
Состав: Органски кокосов напиток во прав, органски малтодекстрин. Алерген инфо: Возможна е вкрстена ..
517 MKD
без ДДВ: 492 MKD
Органски чоко-кокос напиток во прав
Состав: Органски кокосов шеќер, органско какао во прав, органско кокосово млеко во прав (органски ко..
302 MKD
без ДДВ: 288 MKD
Органски чоко напиток во прав
Состав: Органски кокосов шеќер, органско какао во прав.Потекло на суровината: Шри Ланка/Перу. Произв..
257 MKD
без ДДВ: 245 MKD
Кокосов сируп органски 250 г
Состав: 100% органски темен кокосов сируп. Потекло на суровината: Индонезија. Пакува и дистрибуира: ..
391 MKD
без ДДВ: 372 MKD
Агаве сируп темен органски 250 г
Состав: 100% органски темен агаве сируп, сиров. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира..
324 MKD
без ДДВ: 275 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со индиски орев и какао 80 г
Состав: *Индиски орев (18%), *бадем, *урма, *суво грозје, *овесни снегулки без глутен, *кокос, *сиро..
142 MKD
без ДДВ: 135 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со хељда и урма 80 г
Состав: *Хељда (32%), *урма (22%), *суво грозје, *сиров агаве сируп, *бадем, *сончоглед, *кокос, *ле..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Безглутенски сиров органски десерт со кокос и бадем 80 г
Состав: *Бадем (40%), *урма, *суво грозје, *сиров агаве сируп, *кокос (10%), *цимет, *масло од порто..
135 MKD
без ДДВ: 128 MKD
Органскo масло oд гроздови семки  50 мл
Состав: 100% органско масло од гроздови семки, ладно цедено. Потекло на суровината: Германија. Не со..
263 MKD
без ДДВ: 250 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS