Категории

Органски житарки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Басмати интегрален ориз 500 г
Состав: Органски интегрален басмати ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја ..
257 MKD
без ДДВ: 245 MKD
Органски овес лупен 0,500 гр
Состав: Органски лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се ..
121 MKD
без ДДВ: 116 MKD
Органски пченкарен гриз 500 гр
Состав: Органски пченкарен гриз. Алерген инфо: Може да содржи траги од глутен. Земја на потекло: Ита..
164 MKD
без ДДВ: 156 MKD
Интегрален ориз органски 500 гр
Состав: Органски интегрален ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потек..
183 MKD
без ДДВ: 174 MKD
Булгур лупен органски 500 гр
Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Тур..
244 MKD
без ДДВ: 232 MKD
Амарант органски 0,5 кг
Состав: Органски амарант. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: Укра..
205 MKD
без ДДВ: 196 MKD
Киноа бела органска 0,5 кг
Состав: Органска киноа бела. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: П..
501 MKD
без ДДВ: 477 MKD
Јасмин органски интегрален ориз 0,5 кг
Состав: Органски интегрален јасмин ориз. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја н..
257 MKD
без ДДВ: 245 MKD
Леќа кафена органска 0,5 кг
Состав: Органска кафена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
200 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Леќа црвена органска 0,5 кг
Состав: Органска црвена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
238 MKD
без ДДВ: 227 MKD
Кус-Кус органски 0,5 кг
Состав: Органски интегрален кус-кус (обработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на поте..
220 MKD
без ДДВ: 210 MKD
Јачмен лупен  органски 0,5 кг
Состав: Органски лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Холандија. Употреба: С..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS