Категории

Органски засладувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска бурбон ванила во прав 100% 10 гр.
Состав: 100% органскa бурбон ванила во прав. Земја на потекло на суровината: Коморес. Увезено од: Бу..
504 MKD
без ДДВ: 480 MKD
Органски кокосов шеќер 350 гр.
Состав: 100% органски нетретиран, непроцесиран кокосов шеќер. Земја на потекло на суровината: Индоне..
378 MKD
без ДДВ: 360 MKD
Меласа органска 250 гр
Состав: Меласа од шеќерна трска, органска, необработена. Потекло: Парагвај. Увоз и дистрибуција: Аро..
178 MKD
без ДДВ: 151 MKD
Светол агаве сируп светол 250 мл
Состав: 100% органски агаве сируп, светол. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира: Аро..
320 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Стевиа во прав нерафинирана 125 гр.
Состав: 100% органска зелена стевиа во прав, добиена со сушење и мелење на листот на растението стев..
270 MKD
без ДДВ: 257 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS