Органски тестенини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски шпагети од азуки грав 200гр
Состав: Oрганско брашно од азуки грав, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: С..
164 MKD
без ДДВ: 156 MKD
Органски лингвини од наут 200гр
Состав: Органско брашно од наут, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: Содржи ..
158 MKD
без ДДВ: 150 MKD
Органски лингвини од црвена леќа 200гр
Состав: Органско брашно од црвена леќа, згуснувач: ксантан (1%). Потекло: Македонија. Алерген инфо: ..
147 MKD
без ДДВ: 140 MKD
Органски протеински макарони со овес и чиа
Состав: органско интегрално овесно брашно, органски протеин од чиа (2%), антиоксидант: аскорбинска к..
142 MKD
без ДДВ: 135 MKD
Органски макарони од спелт
Состав: органско интегрално брашно од спелт, органско семе од чиа (1%), антиоксидант: аскорбинска ки..
137 MKD
без ДДВ: 130 MKD
Органски пченични фусили со спирулина
Состав: органско интегрално пченично брашно, органски интегрален пченичен гриз, органска спирулина в..
130 MKD
без ДДВ: 124 MKD
Органски безглутенски тестенини од хељда (300гр.)
Состав: *Интегрално хељдино брашно (75%), *интегрално оризово брашно (25%), згуснувач: ксантан гума,..
181 MKD
без ДДВ: 172 MKD
Ротелини интегрални пченични тестенини 250гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
105 MKD
без ДДВ: 100 MKD
Фетучини интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD
Канерони интегрални пченични тестенини 400гр
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген..
118 MKD
без ДДВ: 112 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS